اینو دیدی

جستجو

دربین هزاران فایل آماده دانلود فایل مورد نظر خود را جستجو کنید

پروژه خدمات خودرویی (Active server pages). doc

اختصاصی از اینو دیدی پروژه خدمات خودرویی (Active server pages). doc دانلود با لینک مستقیم و پر سرعت .

پروژه خدمات خودرویی (Active server pages). doc


پروژه خدمات خودرویی (Active server pages). doc

 

 

 

 

 

 

نوع فایل: word

قابل ویرایش 60 صفحه

 

چکیده:

این پروژه برای برطرف کردن یک سری مشکلات و مسائل در ضمیمه خلافی خودرو ارائه شده است. این مشکلات شامل جامع نبودن برگ خلافی- دیر وارد شدن خلافی‌ها، اطلاعات ناقص و گنگ، وارد نشدن خلافی‌های شهرستان و... می‌باشد. که با رویکردی مثبت نسبت به پلاک‌های جدید (شخصی) طراحی و پیاده‌سازی شده است.

برای جامع بودن این پروژه و جمع‌آوری اطلاعات در 2 نوبت به معاونت راهنمایی و رانندگی نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران واقع در شهرک آزمایش مراجعه و به جمع‌آوری اطلاعات پرداخته شده در نوبت اول به معاونت کل طرح و توسعه داهور و در نوبت دوم به مرکز کامپیوتر اجرائیات که وظیفه‌اش نگه‌داری از سیستم و اطلاعات کنونی اختاریه‌ها می‌باشد، مراجعه شد.

پس از جمع‌آوری اطلاعات در مدت 5 ماه این پروژه نوشته و آماده ارائه شد. امید است این پروژه در بالا بردن سطح دانش دانشجویان و بر طرف شدن مشکلات حاضر و خدمت رسانی به مردم سهمی داشته باشد.

 

مقدمه:

زمانی کارها با دست انجام می‌شد، کند، ملالت‌آور، خسته کننده با پیشرفت علم دستگاههای مختلفی برای راحت‌تر شدن کار انسان اختراع و ساخته شد، که از جمله آنها کامپیوتر بود. کامپیوتر کارها را ساده کرد و سرعت را نیز بالا برد؛ اما کیفیت کار چه شد. در کشور ما کامپیوتر روز به روز پیشرفت کرد و امروزه خیلی از ادارات، سازمانها و ارگانها به این وسیله مجهز شده‌اند تا سریعتر، بهتر و با دقت بیشتر به مردم خدمت کنند. اما همین کامپیوتر مشکلاتی را که حل نکرد، بلکه مشکلات جدیدی را نیز به وجود آورد. استفاده غیرصحیح از امکانات کامپیوتر در ادارات و بهره نجستن از تمامی امکانات این دستگاه، کوتاهی مسئولین و برنامه نویسان باعث شد که سیستم مکانیزه نیز مانند سیستم دستی کار آمد نباشد.

در مورد خلافی خودروها در ابتدا این امر در ادارات پست انجام می‌شود. واحدی در پست وجود داشت به نام «خدمات خودرویی» که چندین کار را انجام می‌داد. یکی از آنها احراز خلافی وسیله نقلیه بود که پس پر کردن فرم مربوطه، برگه اختاریه به درب منازل پست می‌شود. این روند تغییر کرد و شخص صاحب خودرو و هم اکنون می‌تواند خود با مراجعه به یکی از مناطق راهنمایی و رانندگی جرایم خود را دریافت کند. این کار در مراکز بسیار سریع انجام می‌گیرد ولی اطلاعات مندرج در برگه بسیار محدود بوده، به طوری که اطلاعات مالک، اطلاعات خودرو، جرایم شهرستان را شامل نمی‌شود.

این سیستم سعی دارد که مشکلات و ضعف‌های بالا را پوشش دهد. همچنین با استفاده از امکانات شبکه جهانی اینترنت لیست جرایم را به راحتی در خانه به مالکان تحویل دهد

 

فهرست مطالب:

مقدمه

تعریف و خواسته‌های پروژه

تعریف کامل پروژه

زبان برنامه‌نویسی و نگارش آن

سیستم عامل

تجهیزات سخت‌افزاری و نرم‌افزاری

خواسته‌های پروژه

ساختمان و شرح عملکرد نرم افزار

شرح ساختمانی نرم‌افزار

شرح جداول پایگاه داده‌ها

تشریح مراحل طراحی و پیاده‌سازی

مشکلات و مسایل به وجود آمده

تجارب به دست آمده

پیشنهاد و توسعه برای توسعه‌های آتی نرم‌افزار

راهنمای کاربر

نحوه کار و استفاده از نرم افزار

مراحل نصب و راه‌اندازی

نحوه برخورد با اشکالات احتمالی

شرح برخی از دستورات مهم

ضمیمه

لیست جرایم مصوب هیئت دولت


دانلود با لینک مستقیم


پروژه خدمات خودرویی (Active server pages). doc
نظرات (0)
نام :
ایمیل : [پنهان میماند]
وب/وبلاگ :
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)